Idem, riešim. Pri tejto vete vám zrejme napadla najznámejšia televízna svokra Gizka Oňová, ktorá sa rozhodla pustiť do slovenského šoubizu takpovediac po hlave. Na paškál si zobrala známe slovenské tváre, pričom nemohol chýbať ani čerstvý ženáč Rytmus!

Gizka si v rámci spolupráce s úspešnou slovenskou spoločnosťou založila vlastný YouTube kanál, kde vyzýva úspešné osobnosti na krátky rozhovor o ich pôsobení a živote ako takom. Okrem moderátora Sajfu či YouTuberky Momy sa prihovorila aj raperovi Patrikovi Vrbovskému, ktorému zanechala jasný odkaz.

Rytmus Vrbovský, tu je Gizka, Gizi, svokra, idem-riešim. Pozývam ťa k sebe do štúdia na rapík starej matere,” vyzvala ho vo videu, pričom jej predošlú ponuku stihol už prijať i Sajfa, ktorého oslovila len krátko pred Patrikom, a tak je možné, že ďalším na rade bude práve on.

Ty máš recept na úspech, ja na guláš a šťastné manželstvo,” odkazuje budúcemu oteckovi, ktorý si pred pár dňami vymenil svadobné obrúčky s moderátorkou Jasminou Alagič Vrbovskou.  „Paťo, príď ku mne do štúdia, vybavíme spolu účty a spravíme šou,” Gizka dodala na záver – celé jej video si môžete pozrieť nižšie! 😁

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Gizkina prvá “riešenica” s moderátorom Sajfom

Zdroj/Video: YouTube | Foto: Facebook/Televízia Markíza, Instagram/Rytmusking, Milanwtf, YouTube