Rozchod najúspešnejšieho cyklistu Petra Sagana s jeho manželkou Katarínou zasiahol už zrejme skutočne všetkých. Po jeho vyjadrení, v ktorom odvrátil akékoľvek teórie o možnej nevere, prichádza na rad prejav legendárnej televíznej svokry.

Gizka Oňová má jednoducho recept na šťastie a lásku. Svojimi radami pomohla nejednej rodine, ktorých príbehy prináša divákom televízie Markíza v jej šou s názvom Svokra. 

Tentokrát sa rozhodla prehovoriť aj o rozchode Petra Sagana, ktorý zaplavil celý svet. „Žijeme totiž v čase, keď sa poškodené veci zahadzujú a neopravujú.Po troch rokoch odísť od krásnej ženy a malého synčeka, to sa nedá pochopiť,“ prehovorila na Petrovu adresu.

Gizka síce priznala, že nemôže vedieť, či rozpad vzťahu zapríčinila nevera, avšak aj na túto problematiku podľa nej existuje riešenie: „Treba dať pýchu bokom a neveru odpustiť, ak nejde o chronického záletníka.“

Nakoniec povedala svoj názor aj na koniec, ktorý je podľa nej moc unáhlené rozhodnutie. „Treba si to dobre premyslieť, sadnúť si a možno zapracovať na obnove vzťahu. Najmä kvôli synčekovi. Aby bol pyšný na svojho otca, nielen ako športovca,“ dodala, pričom celý rozhovor s Gizkou Oňovou nájdete >>>TU<<<.

Foto: Instagram, Twitter l Zdroj: Sport24.pluska.sk