Nový rok je už v plnom prúde a vrecia s novoročnými predsavzatiami akoby sa išli čochvíľa roztrhnúť. Svojský názor na predsudky vo forme nesplniteľných záväzkov, má i sympatická speváčka Tina, ktorá ako správna rebelka ani tentokrát nesklamala a svojou primaočiarosťou zanechala všetným Slovákom jasný odkaz.

Na svojom Instagrame zverejnila sympatická recesistka fotografiu v blond parochni a k nej pripísala tieto slová:

KLOP KLOP!
“Kto je tam?”
“Tu je stastie!”
“Jeej, no super, ale ja teraz nemam cas. Musim skdniankclsnxmxk a a este schudnut 1,85 kila z vianoc a este upratat po detoch a este zarobit tak 12 tisic euro a potom este musim vyriesit dodknakxmclsljxmxlsnd a potom..prid potom ….ok? Stastie?! …… Stastieeeeee?! ….Staaaaaaastieeeeeeeee!!! Halo de siiii? 😩😩😩” ………🤘🏼 ked klope, VPUSTI HO! HNED! Ne az “ked budes krajsi, bohatsi, lepsi, uspesnejsi, chudsi”.. sme seci uzasni PRAVE TERAZ!
Nic nemen! ŽI !!!Majme 2017 presne taky aky si zasluzime….iny aj tak nebude 😂 tak veselu 365 dnovu jazdu!!! 🍾😘 zo ❤️ Kmeťová”.

Ďalší vtipný koment speváčky nasledoval za obsiahlym zoznamom predsavzatí od neznámeho autora, ktorý na pobavenie zverejnila Tina na sociánej sieti:

“Najlepsie urobime, ked prestaneme riesit co kto ako kedy a zacneme sa sustredit na vlastne hovna 😂🤘🏼 a kto ma pocit,ze ziadne nema,ma VELKY problem💩💩💩 o par poschodi nizsie, kam sa mu bezne nechce nazerat”. 

Slová ako z knihy múdrosti netreba nejako zvlášť komentovať. Je v nich obsiahnuté naozaj všetko, čím je postihnutá dnešná doba plná povrchnosti, zhonu a honbou za mamonom. Častokrát si ani nevšimneme, že to obyčajné a krásne šťastie leží pred nami na chodníku a stačí ho len zodvihnúť.

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.