Aplikácia Snapchat je momentálne vo veľkej obľube, a to nielen u mladých puberťákov, ale aj u pracujúcich ľudí. Mladá mamička s profilom @Notmy realname na Twitteri je taktiež veľkou fanúšičkou tejto nevšednej appky. Raz sa rozhodla poslať fotografiu s pridaním obľúbeného kvetinového venca svojmu otcovi, no takúto odpoveď rozhodne nečakala.

Mladá mamička, ktorá podľahla svetovému fenoménu Snapchat, poslala svojmu otcovi milú fotografiu, na ktorej má na hlave pridaný kvetinový veniec. Odpoveď však na seba nenechala dlho čakať a vtipný otecko jej poslal rovnako originálnu snímku. Nepoužil pri tom však žiadnu aplikáciu, ale vlastnú vynaliezavosť a to, čo ponúka takmer každá záhrada. “Veniec” si jednoducho vyrobil z kvetín, nasadil na hlavu, odfotil sa a snímku poslal svojej dcére. Ešteže sú tu stále rodičia so zmyslom pre humor. Niekedy vedia skutočne pobaviť. :)

foto

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.