Viete, prečo deti milujú svojich rodičov? Pretože sa o nich s láskou starajú, ochraňujú ich, môžu sa na nich vždy spoľahnúť a občas im dovolia vyparatiť poriadne šibalstvo. A pravé vďaka tomu leží mladá mamička z Floridy mnohým matkám v žalúdku. Čo také svojej šesťročnej dcérke dovolila?

Nekonvenčná mamička Mary Thomaston sa živí ako kaderníčka a vizážistka. Miluje bláznivé farby a extravagantné účesy. Jedného dňa ju o špeciálny účes poprosila aj jej šesťročná dcérka, ktorá zbožňuje jednorožcov. Mary neváhala, posadila ju do kaderníckeho kresla a farebným výtvorom jej splnila veľký detský sen.

Dlhú blonďavú hrivu prefarbila na modrozeleno, časť hlavy vystrihala na krátko a na vlásky namaľovala žiarivé slniečko. Týmto extravagantným účesom ju urobila veľmi šťastnou. Keď však fotografiu zavesila na sociálnu sieť, od mnohých matiek sa dočkala kritiky. Zasypali ju otázkami, prečo jej v tak útlom veku ničí vlasy. Našli sa ale aj zástankyne, podľa ktorých šťastné chvíle v detstve môžu ovplyvniť život v budúcnosti. A čo si o tom myslíte vy?

 

My very own baby unicorn🦄

A post shared by Mary Thomaston (@marythomaston) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.