Láska.. Vášnivá, silná, a predsa tak krehká. Aj keď sa do seba dvaja zamilujú a sú presvedčení, že ide o partnerstvo na celý život, nie vždy to vyjde podľa predstáv a po prípadnom rozvode už spolu nedokážu vychádzať ani ako dvaja normálni ľudia. To však nie je prípad Billyho Flynna, ktorý sa k svojej exmanželke chová naozaj ukážkovo. Aj napriek tomu, že už má inú partnerku, stále jej nosí kvety!

Mnohí ľudia si kladú otázku, prečo to, preboha, robí? Veď sú rozvedení a má vzťah s inou! Táto otázka začala Billyho hnevať, a preto sa rozhodol ľuďom svoje správanie vysvetliť. Jeho dôvod skutočne stojí za zamyslenie. Možno si taktiež uvedomíte, že existujú aj dôležitejšie veci ako problémy s bývalým partnerom.

„Dnes má moja bývalá manželka narodeniny, takže som vstal skoro a kúpil kvety a karty a darček, ktorý jej dajú deti a pomohol som im pre ňu urobiť raňajky. Stále sa ma niekto pýta, do čerta, prečo to všetko pre ňu stále robíš. Už ma to štvalo, preto vám to vysvetlím.

Vychovávam dvoch mladých mužov. Idem im príkladom – to, ako sa správam k ich mame ich formuje a vidia, ako sa má správať k ženám, ovplyvňuje to ich vnímanie vzťahov. Myslím si, že v mojom prípade o to viac, že sme rozvedení. Takže, pokiaľ sa nesnažíte vytvárať a modelovať dobré vzťahy so svojimi deťmi, dajte sa dokopy! Povzneste sa nad svoje problémy a buďte im príkladom.

Vychovávajte dobrých ľudí. Vychovávajte silné ženy. Prosím, pretože svet ich potrebuje. Teraz viac ako kedykoľvek predtým.“

Foto: Facebook