Znie to priam neuveriteľne, no slovenská hudobná i televízna hviezda Barbora Švidraňová si už presne rok užíva materinské radosti i starosti. Synček Gabriel, ktorého otec je taliansky muzikant Francesco Mendolio, rastie ako z vody a svoj veľkolepý deň si užil naozaj naplno.

Známa červenovláska na celé mesiace odložila pracovné povinnosti bokom a stala sa mamičkou na plný úväzok. Hoci sa prednedávnom začala postupne vracať na hudobnú scénu, malý Gabrielko je pre Barboru jednoznačnou prioritou.

Herečka Barbora Švidraňová so synom Gabrielom

Šťastná mamina sa tak s priaznivcami neváha pravidelne podeliť o dôležité momenty s drobcom, pričom najnovší príspevok rozhodne patrí do kategórie nezabudnuteľných zážitkov. Krásny okatý blonďáčik totiž dovŕšil jeden rôčik a svoj prvý významný sviatok oslávil vo veľkom štýle.

,,HAPPY BIRTHDAY, LOVE! Včera sme oslávili prvé narodeninky môjho modroočka! Milujem ťa najviac a každým dňom ešte viac!,” precitla speváčka. Švidraňová k emotívnemu prianiu pripojila aj pestré zábery z oslavy, kde nechýbali farebné balóny, torta, úžasné darčeky a vysmiate tváre spokojnej rodinky. Rozkošnému fešáčikovi prajeme všetko najlepšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Svidranova

Zdroj/Foto: Instagram/_Basie_