Herečka a speváčka Barbora Švidraňová len pred pár dňami oslávila 32. narodeniny a necelý týždeň nato si už vychutnávala druhú oslavu svojho milovaného synčeka. Malý Gabrielko sa počas veľkého dňa tešil nielen z množstva nádherných darčekov, ale tiež bol zahrnutý tým najpodstatnejším – láskou od maminy.

Úspešná červenovláska to síce vo vzťahu s talianskym hudobníkom Francescom Mendoliom veľmi ružové nemala, napokon sa však úlohy slobodnej matky zhostila so všetko gráciou. Herečka sa na televízne obrazovky vrátila ešte počas plynutia rodičovskej dovolenky, no na výchovu rozkošného drobca rozhodne nezanevrela.

barbora švidranova syn

Gabriel na prelome mája dovŕšil dva rôčky a stal sa teda hlavnou hviezdou emotívneho príspevku na Švidraňovej oficiálnom profile. ,,18.mája 2018 si mi zmenil život, a ja ti za to nesmierne ďakujem, lebo by som bola stratená. Si môj najväčší učiteľ, moja bezpodmienečná láska, môj vesmír! Buď blažené, dieťa drahé! Milujem ťa,” kráska venovala fešáčikovi dojemné vyznanie lásky a zároveň sa s fanúšikmi podelila o pár narodeninových záberov veselej torty či nových detských darčekov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/_basie_