Barbora Švidraňová (30), jedna z najtalentovanejších slovenských speváčok a herečiek, sa len nedávno stala priamym terčom kritiky zo strany mamičiek v radoch jej sledovateľov. Celú vlnu pohoršenia pritom vyvolal len jeden nevinný záber, kde môžeme vidieť známu ryšavku po boku jej syna Gabriela.

Pod Barborinym príspevkom sa okamžite strhla ostrá konverzácia rozzúrených matiek, podľa ktorých by herečka nemala svoje dieťa nosiť práve v tejto polohe – tváričkou dopredu. Môže to podľa ich vlastných slov nielen poškodiť chrbticu bábätka, ale mu aj ublížiť na intímnom mieste.

barbora svidranova syn gabriel

Švidraňová zareagovala

K vzniknutej “kauze” sa rozhodla okamžite povedať svoj názor aj hlavná aktérka. Basie uverejnila nový príspevok, kde všetky rozhnevané komentujúce mamičky upokojila. „Tvárou dopredu ho nosím minimálne,“ uviedla na pravú mieru, pričom následne vysvetlila dôvod, prečo zvolila práve tento spôsob prenášania.

Nielenže samostatnú speváčku čakal deň vo veľkom meste s množstvom vecí a náročným prepravovaním sa “z bodu A do bodu B”, naviac je jej malý synček priveľmi zvedavý na to, aby sa väčšinu dňa pozeral len jedným smerom – na Barborinu tvár, čím odrovnala akékoľvek výčitky na sociálnych sieťach. Tlieskame!🙏

Foto: Instagram, Facebook l Zdroj: Instagram/_basie_