Pred pár dňami v živom vysielaní markizáckeho Telerána z úst Barbory Švidraňovej nečakane odzneli slová o rozpade vzťahu. Speváčka dva roky tvorila pár s talianskym muzikantom Francescom Mandoliom, s ktorým má synčeka Gabriela. Ak by ste si ale mysleli, že dôvodom ukončenia známosti bola veľká vzdialenosť medzi rodičmi, nie je to celkom tak.

31-ročná spevácka hviezda sa už vyše roka teší z rozkošného drobca, ktorého otcom je populárny taliansky bubeník žijúci v Londýne. Kráska tak spoločne so synčekom neraz musela vycestovať za hranice domoviny s cieľom častejšieho kontaktu s otcom dieťatka.

švidraňová
Herečka Barbora Švidraňová so synom Gabrielom

Po tom, ako sa prevalila správa o rozchode známych hudobníkov, mnohým určite napadla myšlienka, že za ochladením citov mohli stáť práve nemalé kilometre deliace mladú rodinku. Červenovláska však v rozhovore pre Nový čas odtajnila skutočné dôvody trpkého ukončenia románika.

,,Už dlhší čas sa naše životné priority, pracovné tempo, hodnoty a názor na rodičovstvo aj vzťah nezhodovali, tak sme usúdili, že pre Gabriela bude najlepšie, ak obaja pôjdeme vlastnou cestou,“ objasnila Švidraňová, ktorá údajne za bývalým partnerom vzdialeným stovky kilometrov nesmúti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

švidraňová

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/_basie_