Obľúbená slovenská herečka i speváčka Barbora Švidraňová si už nejaký ten piatok dosýta vychutnáva materské povinnosti. Červenovláska pravidelne zásobuje svojich sledovateľov na sociálnej sieti príspevkami a fotkami, ktoré jasne dokazujú jej obrovskú lásku k drobcovi. Tentokrát sa Barbora podelila o skutočne vzrušujúci moment, na ktorý sa už pár dní pripravovala spolu so synčekom.

Napriek tomu, že speváčka je určite dosť vyťažená starostlivosťou o malého Gabriela, objavuje sa pravidelne aj na televíznych obrazovkách. Nedávno sme ju napríklad mali možnosť sledovať v populárnej zábavnej show Tvoja tvár znie povedome, kde si spolu so svojimi kolegyňami naplno užila tanečné vystúpenie v štýle Moulin Rouge. Zdá sa, že Barborka sa teší skvelej forme a materstvo jej prospieva. Dôkazom toho sú aj krásne fotografie, na ktorých po boku svojho rozkošného syna žiari šťastím.

barbora svidranova

Basie sa najnovšie zdôverila fanúšikom so zážitkom, ktorý sa predvčerom chystala absolvovať so svojou ratolesťou úplne po prvýkrát. “Dnes je veľmi špeciálny deň! Gabi prvýkrát letí! Dúfam, že všetko podstatné je zbalené, a že nebudem doplácať majland za kufor..Ak máte nejaké rady a skúsenosti s lietaním s deťmi, tak sem s nimi…Priznám sa, že panika sa veľmi snažila, aby sa mi dostala pod kožu, ale dala som to..” takto okomentovala krásny príspevok, ktorý zachytáva detailné prípravy na ich prvý spoločný let. Veríme, že mamina aj malý cestovateľ si tento jedinečný zážitok krásne užili. :)

barbora svidranova

Zdroj/Foto: Instagram