Na bratislavské divadelné dosky v decembrových dňoch zavítal ikonický muzikál na motívy majstra príbehov H.CH. Andersena. Rozprávka znázorňujúca obrovskú moc lásky a priateľstva prináša dychberúce predstavenie plné vydarených efektov a fascinujúcich kostýmov. Snehovú kráľovnú stvárňuje herečka Barbora Švidraňová – pri pohľade na chladivý zjav známej krásky sa vám zatají dych.

Barbora sa zviditeľnila ako niekdajšia účastníčka talentovej speváckej súťaže, odkiaľ neskôr poputovala na televízne obrazovky v rámci úspešných slovenských seriálov. Slobodná mamina malého Gabriela popri synčekovi stíha odbiehať aj do divadla, nakoľko aktuálne hviezdi v muzikáli Snehová kráľovná, kde sa z hlavných úloh tešia i ďalšie obľúbené tváre, ako napríklad Dárius Koči, Majo Labuda či Romana Dang Van.

barbora švidraňová

Tvorcovia popredného predstavenia si na prevedení dali mimoriadne záležať, o čom svedčí aj vizáž populárnej speváčky. Diváci i fanúšikovia ostali ako obarení, keď sa Švidraňová zjavila navlečená v sneho-bielych šatách s kryštáľovou korunou na hlave a ozdobená ľadovým tmavomodrým mejkapom.

,,Stať sa rozprávkovou bytosťou je najúžasnejšia pridaná hodnota môjho povolania. Milujem to. A dúfam, že vy všetci dovolíte vašej fantázii podrásť a necháte sa vtiahnuť do rozprávky spolu s nami. Nikto nie je tak dospelý, aby si nemohol dovoliť trochu snívať,” červenovláska vyjadrila úprimné emócie z výsledného efektu. Viacerí priaznivci Barborku ocenili množstvom lajkov a pochvalných komentárov, kde nešetrili superlatívmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Snehová kráľovná

snehová kráľovná muzikál

barbora švidranová insta

Zdroj|Foto: Instagram/basie