Herca Keanu Reevesa v ženskom osadenstve netreba nijak zvlášť predstavovať. Hlavný hrdina viacerých hollywoodskych trhákov si srdcia dám získal nielen neskutočne atraktívnym zjavom, ale i bohatou charizmou či dobráckou povahou. Roky sa však podpisujú aj na svetoznámych celebritách a slávny sympaťák taktiež prešiel pomerne radikálnou zmenou imidžu.

Tmavovlasý fešák si počas dlhoročnej kariéry zahral v množstve vydarených filmov, no najviac zarezonoval ako hlavná postava vo veľkolepej sérii s názvom Matrix. Výrazné mužské črty, podmanivý pohľad a neprehliadnuteľný šarm – to sú vlastnosti, aké z Keanu Reevesa spravili jedného z najväčších idolov na svete.

keanu reeves

Hoci herec na popularite rozhodne nestráca, rokmi o mladícky uhladený imidž prichádza – 55-ročný umelec by dnes zapôsobil skôr na staršie dámy než na pobláznené teenagerky. Vášnivý motorkár je v súčasnosti povestný imidžom neohrabaného dobrodruha, ktorý sa pýši dlhšou hustou hrivou, zarastenou tvárou a výraznou briadkou zdobenou šedinkami.

V aktuálnej podobe slávneho filmového hrdinu by ste neodolateľného fešáka z Matrixu, bojujúceho proti garde robotov, hľadali len márne. Páčil sa vám Keanu viac v minulosti, alebo dnes? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Keanu Reeves kedysi

keanu reeves

Keanu Reeves dnes

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Keanu Reeves | Foto: Instagram/Keanu Reeves, wallpaper.com