Dlhoročná hudobná stálica sa na tehotenstvo odhodlala päť rokov po 40-tke, kedy bola požehnaná narodením tretieho potomka. Svetoznáma speváčka sa príchodom novorodeniatka pochválila aj na sociálnej sieti, kde uverejnila prekrásny záber bezbranného anjelika.

Z populárnej umelkyne Alanis Morisette je trojnásobná mamina. K 8-ročnému synovi a 3-ročnej dcérke minulý týždeň pribudol zdravý a rozkošný anjelik menom Winter Mercy Morissette-Treadway.

Alanis Morisette

Tmavovláska syna priviedla na svet v 45 rokoch a potešila tak celú rodinku, ktorá sa počas obdobia radostného očakávania z bábätka veľmi tešila. Pôrod sa uskutočnil v domácom prostredí, čo sa už stalo akousi tradíciou, keďže aj staršie ratolesti Alanis Morisette z bruška vyšli práve v pohodlí domova.

Sympatická mamina pár dní po veľkom dni ukázala synčeka v plnej kráse, a to na ikonickej čiernobielej snímke, zachytávajúcej detailný záber na chlapca. Podľa informácií magazínu People si ale brunetka materskú dovolenku dlho užívať nehodlá, keďže už v týchto chvíľach pracuje na vydaní nového albumu a na jeseň má naplánované vystúpenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

alanis morisette

Zdroj: People.com | Foto: Instagram/alanis, wallpapercave.com, Pixabay.com