Svoju popularitu si získala v osemdesiatych rokoch, a to najmä vďaka fenomenálnemu hitu ,,Nothing Compares 2 U”, ktorý si získal srdcia fanúšikov z celého sveta. Dnes je však z krásnej írskej speváčky Sinéad O’Connor (50) len kôpka nešťastia, ktorá na internete zverejnila šokujúce video. 

Držiteľka prestížnej ceny Grammy už v minulosti spôsobovala kontroverzie, keď obhajovala teroristickú organizáciu IRA alebo roztrhala fotografiu pápeža Jána Pavla II. Na konci roka 2015 opäť vyvolala paniku, keď sa na Facebooku vyhrážala samovraždou. Vtedy tvrdila, že sa predávkuje na hoteli a keď ju následne hospitalizovali na psychiatrii, vykrikovala, že ju tam dala zavrieť sociálka.

Štyrikrát vydatá matka štyroch detí trpí bipolárnou poruchou, ktorú jej diagnostikovali už pred 11 rokmi. V 12-minútovom videu speváčka opisuje svoje depresie a démonov. “Teraz žijem v moteli Travelodge na konci New Jersey. Som sama, tak sama. Chcem, aby každý vedel, o čo ide, preto robím toto video. Zrazu s vami všetci ľudia, ktorí vás majú milovať a starať sa o vás, zachádzajú ako s ho*nom. Je to ako hon na čarodejnice,” znejú slová slávnej speváčky. V mrazivom videu hovorí o tom, ako sa posledné dva roky všetko točí okolo smrti, resp. ako zostať nažive.

Sinéad a jej legendárny hit ,,Nothing Compares 2U”

Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.