Uplynulý piatok sa niesol v znamení prestížneho finále svetovej súťaže krásy Miss Global, kde sa udiali nevídané veci. Slávnostný večer nabitý krásnymi mladými slečnami bol znehodnotený obrovským škandálom, aký sa v priamom prenose takejto udalosti ešte nikdy neodohral. Po nepríjemných hádkach ale svet konečne spoznal novú víťazku, pochádzajúcu zo susedných Čiech.

Minulý týždeň sa v Mexiku konal finálový večer, kde sa predviedli finalistky z celého sveta. Na pódium vykročila aj 23-ročná rodáčka z Brna Karolína Kokešová, ktorej sa ani len nesnívalo o tom, že práve ona bude zo sály odchádzať so vzácnou korunkou na hlave.

Vyhlasovanie výsledkov bolo šokujúco poznačené útokom hlavného sponzora súťaže, sťažujúceho sa na neobjektívne hodnotenie a ovplyvnenie hlasovania. V skutočnosti sa údajne nedokázal zmieriť s tým, že sa medzi najkrajšie ženy našej planéty neprebojovala jeho mexická favoritka.

Po obvinení z podvodu sa situácia vyhrotila natoľko, že priamy internetový prenos musel byť náhle prerušený a ku korunovaniu novej kráľovnej krásy došlo mimo kamier. Kvôli opletačkám na pódiu bolo nutné nielen prerušiť vysielanie, ale tiež vymazať približne polovicu zhotoveného záznamu.

Po nekonečnom tichu sa porota nakoniec dohodla, pričom z konečného verdiktu odborníkov sa tešila atraktívna tmavovláska Karolína, ktorú výhra veľmi prekvapila i potešila zároveň. Mladej českej misske k obrovskému úspechu gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Miss Karolína Kokešová

ceska miss

Zdroj|Foto: Instagram/ceskamiss, kokinecka