Víťaz speváckej šou zažíva zrejme najkrajšie obdobie svojho života. Ani nie rok po tom, čo Adam Pavlovčin vyhral SuperStar, vyrazil na turné a vydal debutový album, ktorý v sobotu večer pokrstil na bratislavskom koncerte. A my sme boli pri tom!

Už od SuperStar všetci fanúšikovia Adama Pavlovčina, ktorému medzičasom pribudlo umelecké meno Adonxs, čakali, kedy si vystúpenia multitalentovaného fešáka budú môcť pozrieť naživo. V novembri sa konečne dočkali!

Víťaz SuperStar je aktuálne na turné k svojmu prvému albumu Age of Adonxs, pričom v sobotu večer mal zastávku v Bratislave. V hlavnom meste predviedol dychberúcu šou, ktorou by mohol pokojne konkurovať svetovým umelcom. Živá kapela, vokalistky, namakané choreografie, prepracované kostýmy a v neposlednom rade bezkonkurenčný spev. To všetko zažili nadšení návštevníci Majestic Music Club, ktorým pri Adamových autorských skladbách či prerábkach známych hitov neraz vybehla slza.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Obohatením prepracovaného programu, ktorý, mimochodom, odštartovala skvelá česká speváčka Maella s anjelským hlasom, bol krst Adonxsovho albumu. Krstnými rodičmi sa stali producenti Oliver Fillner a Marek Rakovický zo štúdia LVGNC. Okrem klasických bubliniek sa ale „polievalo“ aj niečím netradičným, čo k extravagantnému spevákovi jednoznačne patrí. Lakom na nechty!

Možnosť zažiť koncert československej SuperStar máte ešte v Brne, Ostrave a Prahe. Pozrite si krátky prierez Adamovej vyšperkovanej šou!

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial