Rodinné hniezdočko lásky si Mária Bartalos spoločne s manželom Adriánom zariadili v Ružinove, kde v kresťanskej viere vychovávajú synčeka Noela. Rovnako ako slovenská herečka a jej domov doslova žiari. Pozrite sa, v akej kráse si mladý párik nažíva!

Šťastní manželia Mária a Adrián Bartalos si so synčekom Noelom nažívajú v domove snov, z ktorého je cítiť umeleckú dušu oboch partnerov. Veľké okná vpúšťajú do priestoru dostatok svetla, vďaka čomu vyniknú aj tie najmenšie detaily, na ktorých si dáva pani domáca evidentne záležať.

,,V izbách tohto domu som sa od mala hrávala. Vyzeralo to tu inak, ale cítim sa tu aj dnes rovnako. Nikdy by mi nenapadlo, že tu na nejaký čas zakotvíme. Život prináša všelijaké nepredvídané udalosti,“ mamička ročného chlapčeka napísala na sociálne siete o svojom obydlí, z ktorého sem-tam zverejní na Instgrame nejakú fotografiu.

Prírodné materiály začínajú už pri pohľade na zem pokrytej drevom, ktoré však pri podlahe rozhodne nekončí. Masívne trámy a stĺpy zdobia takmer celé prvé poschodie – jeho súčasťou je priestranná a presvetlená obývacia izba, jedáleň a kuchyňa.

V celom domčeku prevláda biela farba, a to vrátane kuchynskej linky vo vintage štýle či spálne, v ktorej sa okrem postele a nočných stolíkov nachádza aj drevená dekorácia s rodinnými fotografiami. Podobne milé detaily sú rozmiestnené po celom hniezdočku – žiarovky, malé obrázky, zrkadlo s pleteným rámom či závesné hojdacie kreslo sú závidenia hodnými kúskami. Čo hovoríte? Brali by ste takýto šikovný domček, dokazujúci, že v jednoduchosti je krása? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<


Foto/Zdroj: Instagram/maria.bartalos