Popová diva Lady Gaga (30) žije životom, aký si my, obyčajní smrteľníci, ani len nedokážeme predstaviť. Na jednej strane prepych, bohatstvo, úspech, sláva, večierky, no na strane druhej žiadne súkromie, bolesť z rozchodu s partnerom a kruté bolesti. Na sociálnej sieti sa drobná tridsiatnička zverila so svojimi pocitmi fanúšikom.

“Dnešok mi znepríjemňujú chronické bolesti. Ale mám šťastie, že mám tak silné a inteligentné lekárky. Myslím aj na Joanne a jej silu, vďaka čomu je tento deň o trochu znesiteľnejší,” priznala speváčka, pričom mala na mysli svoju zosnulú tetu Joanne, ktorá zomrela veľmi mladá na následky lupusu. Na jej pamiatku pomenovala Lady Gaga svoj aktuálny album.

 

“Keď začnem mať kŕče, pomáha mi infrasauna. Jednu som si už kúpila. Túto liečbu kombinujem s aplikáciou izotermickej fólie, ktorá udržiava teplo. Výhodou je to, že fólia je znova použiteľná a teda aj lacná. Aby som si nespôsobila prehriatie a ďalšie zápaly v tele, dám si po tejto procedúre veľmi studený až ľadový kúpeľ. Prípadne použijem vrecká s ľadom, či mrazenú zeleninu, ktoré si prikladám na bolestivé miesta,” dodala popová hviezda.

Zdroj: Instagram, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.