Populárna herečka Lindsay Lohan, známa aj svojimi drogovými aférkami, zrejme náhle konvertovala na Islam. Odkaz na sociálnej sieti jasne nasvedčuje, že v minulosti krásna ryšavka, sympatizuje s moslimským vierovyznaním…

Lindsay Lohan je zvodná herečka, ktorá svoj detinský šarm využila v mnohých známych filmoch. Pamätať si ju môžete z mnohých filmov a seriálov, ako napríklad Scary Movie 5, Pasca na rodičov, Glee, Herbie: Na plný plyn alebo Protivné baby. Do života ryšavky ale zasiahli aj mnohé drogové aféry, ktoré zničili nielen jej sľubnú kariéru, ale aj nevinný vzhľad.

Počas ostatného víkendu si Lindsay Lohan vymazala svoje konto na Instagrame a šokovala celý svet! Následne potom si zmenila text v životopise na sociálnej sieti za arabský pozdrav “Alaikum salam”, čo vo voľnom preklade znamená “Mier s vami”. Mnohí moslimovia tento počin považujú za konvertovanie na Islam, aj keď samotná Lindsay sa k tejto afére zatiaľ jednoznačne nevyjadrila.

lohan instagramHerečka bola už v minulosti zachytená na fotografii, kde v rukách drží kópiu Koránu. Vtedy tvrdila, že posvätná kniha je darom od jej priateľov zo Saudskej Arábie. Či ide len o snahu vzbudiť pozornosť médií, alebo herečka svoj prechod k Islamu myslí vážne ukážu až nasledujúce dni.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: gettyimages, wallgallery.org, Facebook, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivetka
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.