Ešte donedávna poznala Petra Altofa prevažne mladá generácia vyrastajúca na jeho youtobových videách. S tou staršou Expl0iteda „zoznámila“ známa herečka Kristína Svarinská, ktorá s ním počas svojho účinkovania v Let’s Dance začala tvoriť pár. Teraz pred televíznymi kamerami dostal flek Kikin priateľ!

Expl0ited odštartoval svoju kariéru na YouTube ešte v roku 2013. V tom čase zrejme ani netušil, že z neho vyrastie jeden z najúspešnejších domácich vlogerov a influencerov. V rebríčku najodberanejších YouTuberov na Slovensku mu dokonca patrí druhá priečka. 

Nakoľko je Peťo medzi mladými skutočne obľúbený, pričom na Instagrame ho sleduje viac ako pol milióna ľudí, zrejme celkom prirodzene prišla i ponuka zo strany RTVS, aby sa stal jedným z moderátorov pripravovanej súťaže Naj škola. V nej sa bude divákom prihovárať z jednotlivých škôl, ktoré bude predstavovať.

Druhým moderátorským menom podpísaným pod reláciou pre deti je známa to kráska z Let’s Dance, ale aj zo seriálu Svätý Max. Reč je o Martine Zábranskej z Fun rádia, ktorá už aktuálne zarezáva v Mlynskej doline. Nový projekt sa na obrazovky dostaví na jeseň a bude sa vysielať každú sobotu v rannom detskom pásme. ,,Víťaznú školu spoznáme v roku 2023,“ uviedla pre Nový Čas hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/tvmmarkizaofficial, macazabranska, expl0ited_