Kristína Svarinská tvorí pár s jedným z najúspešnejších slovenských YouTuberov. Dvojica sa po ohlásení romániku stiahla do úzadia, kvôli čomu sa neustále špekuluje o ich rozchode. Najnovšie sa však úspešná herečka rozhodla prehovoriť na intímnu tému očakávania dieťaťa!

Svarinská sa spolu s Petrom Altofom tešia zamilovanému romániku už niekoľko mesiacov. Po ohlásení spoločného vzťahu čelili nechutnej kritike kvôli vekovému rozdielu, následkom čoho bol mladý YouTuber častokrát označovaný za jej „zajačika“.

Možno i kvôli vlne kritiky sa párik stiahol do úzadia a dnes o ňom na sociálnych sieťach takmer nepočuť. Práve to je dôvodom, prečo sa v radoch fanúšikov Kiky a Expla častokrát skloňuje slovo rozchod, k čomu sa ani jeden z nich nateraz nevyjadril.

Avšak to, k čomu sa hviezda slovenských seriálov vyjadrila, je otázka možného tehotenstva. Stalo sa tak po tom, čo zverejnila snímku z aplikácie rátajúcej dni bez požívania alkoholu. Jej konto hlásilo, že má Kristína za sebou už stý deň absolútnej abstinencie.

svarinska a explo

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Spájanie nepitia alkoholu s očakávaním dieťaťa sa rozhodla Svarinská okamžite zaprieť. „Nie. Nie som tehotná. Čo takto začať normalizovať spoločenské nepitie. Len tak, bezdôvodne,“ ohradila sa, čím vyvrátila akékoľvek špekulácie o dieťati s jej partnertom Explom.

Foto: Instagram/kristina.svarovska, tvmarkizaofficial, expl0ited_