Niko, vlastným menom Nikola Cigolinov (36), sa do povedomia diváčok zapísal počas reality show Hotel Paradise a neskôr aj účinkovaním v zábavnom programe Mama, ožeň ma! V obidvoch reláciách zamotal hlavu nejednej vydajachtivej dievčine. Ako je na tom svalnáč dnes?

Nikola Cigolinov sa stal nezabudnuteľným svojím účinkovaním v reality show Hotel Paradise, kde s radosťou vystavoval na obdiv svoje vymakané a opálené bicáky. Počas súťaže vyšla na svetlo sveta jeho kariérna gay minulosť, veľké kamarátstvo s Niki, no nakoniec mu víťazstvo vyfúkla odvážna Nela Slováková.

S reality show si však nedal pokoj a neskôr sa prihlásil do ešte kontroverznejšieho projektu Mama, ožeň ma, kde sa však, bohužiaľ, jeho mame nepodarilo splniť misiu. Nevedno, či v tom svoju úlohu zohral fakt, že Niko privítal účastníčky len s ponožkou na penise alebo jeho extrémna samoľúbosť a vyberavosť. Každopádne, aj keď sa na tohto vyšportovaného samčeka musia ženy lepiť ako na kabelkový výklad s 50 % zľavami, ostáva aj naďalej single.

Dlhodobému vzťahu s potenciálnou partnerkou však veľmi nenahráva ani jeho nový džob. Niko sa totižto pred 2 rokmi rozhodol, že to skúsi so striptízom. Toto povolanie mu okamžite prirástlo k srdcu a ako sám prezrádza, úplne sa v ňom našiel. Vieme si predstaviť, že predvádzať svoje napumpované telo, keď v hľadisku pištia skupinky báb na rozlúčke so slobodou, je presne to, kedy sa Niko cíti sám sebou. Navyše, ak máte záujem o jeho vystúpenie súkromnejšieho charakteru, bez problémov si môžete Nika objednať aj domov, kde vám zatancuje v kostýmčeku námorníka či boxera.

Aby sme z neho ale nerobili len prvoplánového striptéra, čo poobede tlakuje činky a na večer si strháva tigrované tangáče, musíme prezradiť, že sa dal aj na seriózny bodybuilding. Stihol už získať 2. miesto v českej súťaži a 5. miesto v európskej. Vyrysovaný hezounik sa tak zrejme rozhodol zveľaďovať aspoň svoj zovňajšok, kým jeho srdcový sval naďalej čaká na milú, mladú, peknú, vyšportovanú trénerku.

Malú ukážku Nikovho striptízu môžete vidieť —TU—

Zdroj: extra.cz, YouTube | Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.