Manželia Zlatica Švajdová-Puškárová a Patrik Švajda patria na slovenskej televíznej scéne k najpevnejším stáliciam. Ich láska vôbec nebledne a aj šesť rokov po svadbe ťahajú za jeden povraz. Spomínate si, ako sa hviezdna dvojica vo svoj veľký deň vyfešákovala?

44-ročná markizáčka sa na Instagrame neraz podelí o pestré zábery zo súkromia – tentokrát dostali priestor spomienky na významnú ceremóniu, kedy partnerovi a dlhoročnému kolegovi Patrikovi Švajdovi sľúbila celoživotnú vernosť.

švajdovci

Prominentný párik spolu vychováva dvoch synov a všetko nasvedčuje tomu, že sa moderátori jednoducho našli. V deň sobáša nenechali mladomanželia nič na náhodu a na výbere slávnostných odevov si dali skutočne záležať.

Kým Zlatka v nariasenej čipkovanej róbe s honosným závojom pôsobila ako vysmiata princezná, jej polovička vábila pohľady v sýto modrom obleku, ktorý Paťovi sadol ako uliaty. ,,17.10.2015 naše “svadbovanie” a stále je nám veselo,“ blondínka okomentovala vkusné fotografie, jasne dávajúc najavo, že rozhodnutie stať sa Patrikovou manželkou určite ani dnes neľutuje. Blahoželáme k výročiu!

puškárová švajda

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 Zdroj|Foto: Instagram/Zlaticapuskarova