Láska má rozličné podoby, no nech je akákoľvek, tá pravá väčšinou končí pred oltárom. Iný nie je ani prípad Gabriela a Annabelle Deku, ktorí sa vzali 4 roky po zoznámení. Študentka politológie a sociológie mala so študentom ekonómie, financií a bankovníctva vysnívanú svadbu 14. mája tohto roka. Najdojímavejší moment celej ceremónie nastal vo chvíli, keď nevesta kráčala uličkou, aby svojmu vyvolenému povedala jediné slovo: ,,Áno”.

Vidieť svoju nastávajúcu, ako kráča k oltáru, je zážitkom pre každého muža. Biele šaty, úsmev na tvári a okolo nej žiari šťastie. Aj Gabriel bol z Annabelly unesený. Keď ju uvidel, ako k nemu kráča v snehobielych šatách, neubránil sa slzám. Tento krásny a dojemný moment zachytil kameraman, ktorý nakrúcal ich svadobné video.

,,Myslel som si ,,Môj bože”! Nemohol som uveriť, že ten deň konečne nastal,” povedal Gabriel. ,,V čase, keď sme sa stretli, som sa už vzdával nádeje na lásku. Myslel som si, že mať partnera, ktorý vás bezpodmienečne miluje a rešpektuje, je len príbeh z filmu. Ale mýlil som sa. Pravá láska existuje!”

Podľa slov Gabriela je požehnaný, že môže byť s Annabelle, pretože z neho dostáva len to najlepšie. Našiel najlepšiu priateľku na celý život. Priateľku, ktorá ho nikdy predtým nevidela plakať, až kým neprišiel ich veľký deň. Pozrite si dojímavé video plné lásky a emócií.

Foto: Youtube, Buzzfeed | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.