Prípravy na veľkolepú udalosť, ktorú mnohí označujú ako svadba roka, každým dňom vrcholia. Všetci sú tak nesmierne zvedaví, ako bude Jasmina Alagič v úlohe nevesty vyzerať . Podľa informácií, ktoré Novému času prezradila návrhárka jej svadobných šiat, sa krásna moderátorka v deň D jednoznačne premení na kráľovnú!

Rytmus a Jasmina Alagič nerobia okolo svojej svadby žiadne tajnosti. Okrem toho, že obaja prezradili, že si áno povedia v nádherných novo zrekonštruovaných priestoroch pezinského zámku, 29-ročná kráska už fanúšikom poodhalila aj kúsok svojich luxusných šiat.

Na svadobnej róbe budúcej pani Vrbovskej pracuje špičková módna návrhárka Janka Pištejová, v ktorej šatách sme už Jasminu mohli vidieť niekoľkokrát. Aj preto zrejme jej voľba padla práve na ňu. „Jasminkine svadobné šaty koncipujem do štýlu, ktorý ladí s priestorom svadby, interiérom. Preto to bude krásna sošná róba s majestátnou sukňou a štíhlym živôtikom,” uviedla pre Nový Čas samotná Janka.

Okrem toho talentovaná módna diva prezradila, že budú šaty pozostávať z veľmi luxusného materiálu, vyšívaného tisíckami drobných korálikov, pričom spotreba tylov a hodvábov by mala dosahovať približne 40 metrov.

Rytmusova snúbenica sa ale nedá zahanbiť ani po polnoci, kedy si oblečie taktiež outfit od svojej obľúbenej návrhárky. „Tvorím aj popolnočné šaty, budú z 10 metrov padavého hodvábu, nádhernej neobvyklej farby mauve v bohémskom štýle,“ podala podrobnejšie informácie Pištejová.

Ako zrejme tušíte, oboje šaty nebudú vôbec lacnou záležitosťou. Kým cena tých popoločných by sa podľa Nového času mala vyšplhať k 3000 eur, svadobné spolu so závojom by mali nevestu vyjsť neuveriteľných cca 9 000 eur, čo dokopy činí sumu 12 000 eur. Už teraz je tak jasné, že Jasmina bude kráčať pred oltár ako tá najkrajšia kráľovná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/pistejka, jasmina_alagicm rytmusking