Olalááááá! Adela Banášová a Viktor Vincze, alebo blesková láska z televíznych obrazoviek, chystajú svoj veľký deň D. Ani nie pred rokom, kedy začala dvojica tvoriť sympatický pár, boli mnohí doslova skeptickí, no ako sa zdá, najobľúbenejšej moderátorke Slovenska a šikovnej tvári televízneho spravodajstva onedlho zaznejú svadobné zvony! 

Kto by to bol v septembri povedal, že Adela, ktorá sa zúčastnila svadby Sajfu a Veroniky Ostrihoňovej ako single dračica, si z veselice odnesie namiesto koláčovej výslužky sympatického chlapíka Viktora Vinczeho? :) Počas turbulentného vzťahu stihla dvojica šokovať verejnosť, precestovať pol sveta, odpovedať na primitívne otázky bulvárnych novinárov, začať zdieľať spoločnú domácnosť, a v neposlednom rade sa zasnúbiť pred televíznymi kamerami. Veď keď už, tak jedine vo veľkom štýle!

Ak by ste však čakali, že budúca pani Vinczeová zobrala ponuku na sobáš na ľahkú váhu a mieni čakať s prsteňom na ruke ešte rok či dva+, prrrrrrr. Ako sa zdá, dvojica už dôkladne plánuje svoj veľký deň D., ktorý by sa mal uskutočniť ešte v prvej polovici tohto roka!

,,Zaľúbencov by mal zosobášiť evanjelický farár, ktorý je blízkym príbuzným budúceho ženícha,“ povedala pre jojkársky Top Star moderátorka Alexandra Pavlovič Hinková. Podľa prvých informácií by si mala dvojica povedať svoje životné ,,Áno“ už 10. júna 2017 a my vôbec nepochybujeme, že Adela bude krásna nevesta! Nuž, tešíme sa na ďalšie detailíky. :)

Zdroj: Hitky.sk | Foto: Facebook