Máme za sebou jednu z najsledovanejších udalostí slovenského i českého šoubiznisu. Svoje “áno” si v sobotu 18. mája povedali Patrik Vrbovský a Jasmina Alagič, pričom na honosnej oslave nemohla chýbať ani svadobná torta. A na tej si úspešná dvojica rozhodne pochutila – niesla totiž so sebou samotné zlato!

Rytmus a Jasmina sa po niekoľkých mesiacoch randenia odhodlali na vážny životný krok. O svadbu sa im pritom starala manažérka budúcej nevesty Gabriela Drobová, ktorá si z ramien mohla zložiť starosť aspoň o jednu z dôležitých vecí – svadobnú tortu.

O daný zákusok sa totiž nepostaral nik iný ako Jasminina dobrá priateľka a bývalá účastníčka šou MasterChef Slovensko 2016 Razija Trnačević. Tá šťastným novomanželom venovala kulinársky skvost ako osobný dar, pričom sa s ním následne pochválila i na sociálnej sieti.

Torta manželov Vrbovských sa niesla v honosnom štýle rovnako ako všetko v pripravovanej sále. Na bielej poleve nechýbali kúsky jedlého zlata doplnené veľkými hlavičkami červených ruží, čo dotváralo elegantnosť a luxus zároveň. Tak čo, zakusli by ste sa do nej aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Sweet.Affairs, SimakzamokPezinok, Rytmusking, JanMolnarofficial, Pixabay.com