Je zrejme zbytočné informovať vás o tom, že Patrik Vrbovský a Jasmina Alagič vstúpili tento týždeň do zväzku manželkského. Udalosť, ktorá otriasla českým i slovenským bulvárom, však ľudí  zároveň nesmierne pobavila. Za všetko pritom môže jedna fotka!

Je to tak. Z Rytmusa a Jasminy sa stali oficiálne manželia Vrbovskí, pričom honosný obrad a následnú luxusnú oslavu sledovali tisíce ľudí. Ako to však už býva zvykom, na podobné “udalosti” si posvietili aj chalani zo zábavnej stránky Zomri Official, ktorí novomanželov vôbec nešetrili.

Na internete sa totiž objavil záber manželov Vrbovských s textom: Keď ti konečne zazvonia zvonky štestí. Chalani tým, samozrejme, vtipne narážali na Rytmusovu nedávnu EX Daru Rolins, ktorá v roku 1985 zaspievala daný hit s Karlom Gottom.

Uštipačný príspevok ale dostal verejnosť natoľko, že si ihneď získal tisíce “lajkov” a množstvo vtipných reakcií. Rytmus príde o polovicu majetku za 3,2,1.., uviedol jeden z komentujúcich, pričom sa na tejto veľkolepej akcii z Pezinka baví už viac ako 10 tisíc ľudí!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Instagram/ZomriOfficial, Rytmusking, DaraRolins_Vermi, Twitter