Pomaly tomu bude rok, čo sa René Strausz pustil do hudobnej tvorby. Spolu so skupinou Cico band bavia ľudí rezkými pesničkami, ktoré rozpumpujú každú žúrku. Najnovšie sa chalani spojili aj so speváčkou Stefi a výsledok rozhodne nebude chýbať na žiadnej akcii končiacej v lete po východe slnka.

René Strausz si aktuálne užíva dovolenku v Turecku, kde mu robí spoločnosť nielen tehotná pani manželka Zuzana Plačková, ale aj kamaráti zo skupiny Cico band. Chlapci načerpávajú nové sily, aby čoskoro priniesli fanúšikom ďalšie rytmické songy. Ešte predtým však predstavili spoluprácu Dáme párty.

Pod energickou vypaľovačkou je tentokrát podpísaná aj krásna speváčka Stefi, ktorú môžete poznať z hitov Mafia Corner, ako A ja taka dzivočka, Slovenské mamičky či Šaľena Ja Bula. Rovnako ako spomínané piesne i novinka s Rendym a Cico band je inšpirovaná obľúbenou ľudovkou. Partia hudobníkov prerobila skladbu Mamko moja mne še cigáň ľúbi, ktorú obliekla do moderného šatu ako vyšitého na poriadnu tancovačku – napríklad na svadbe!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube/Stefi, Instagram/rene.rendy, stefi.official