Elaine Davidson má štyridsaťdva rokov a je hrdou držiteľkou guinnessoveho rekordu za najväčší počet „ozdôb“ na jej tvári. Pri pohľade na ňu by ste však určite akékoľvek významné ocenenie radšej oželeli.

Hovorí sa, že každá žena je krásna, no v niektorých prípadoch by sa o tom dalo polemizovať. Elaine Davidson, žena s najväčším počtom piercingov na tvári, sa prednedávnom vydávala a jej manželom sa stal Douglas Watson, ktorý pracoval pre štátnu správu. Tento muž alebo stelesnenie odvahy, požiadal svoju lásku o ruku po pätnástich rokoch vzťahu. Aj keď v deň svojej svadby príliš nadšený nevyzeral, obhajoval nielen krásu svojej vyvolenej, ale aj čaro jej osobnosti. Ich veľký deň prebiehal v Edinburghu a nevesta nenechala nič na náhodu. Záujem médií sa dal očakávať, takže svoj čas venovala tomu, aby bola na svadbe čo najviac vystrojená.

3

Tvár (alebo skôr len ten kúsok tváre, ktorý je pod piercingami vidieť) si pomaľovala zelenými a žltými farbami. Vkusnými by ste iste nenazvali ani jej šaty smotanovej farby, na ktorých bolo všetkého akosi veľa. Na hlave mala len ťažko identifikovateľnú ozdobu, ale Elaine vyzerala, že je so sebou spokojná. Takže, milé dámy, koniec zúfania. Vyzerá to naozaj tak, že pre každého na svete niekto skutočne existuje. :)

5 4 2 6

Foto: YouTube | Gif: Giphy.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.