Známa slovenská herečka vykročila v sobotu hrdo pred oltár, kde po boku dlhoročného partnera vyslovila životné ÁNO. Dvojicu neodradili ani obmedzujúce bezpečnostné opatrenia, kvôli ktorým sa ich veľký deň niesol v netradičnej atmosfére.

Herečka Anikó Vargová, ktorú sme si zamilovali v seriáloch Sestričky či 1890, vstúpila na sklonku mesiaca lásky do zväzku manželského. Stalo sa tak v sobotu 23. mája počas prebiehajúcej pandémie koronavírusu, čo do značnej miery ovplyvnilo konečnú podobu romantického sobáša.

sestričky herečky

Na košickom obrade sa mohla zúčastniť len dvadsiatka najbližších príbuzných a priateľov, pričom svadobčania si museli počas oficiálnej ceremónie nasadiť na tvár ochranné rúška. Anikó vyčnievala z davu aj vďaka svadobnej róbe – klasické biele ošatenie vymenila za decentné ružové šaty, ku ktorým doladila svadobnú kyticu.

Natešená seriálová hviezda ale vôbec nič neľutuje, hoci priznáva, že pôvodné plány vyzerali trochu odlišne. „Ten čas koronavírusu nám to skomplikoval. Chceli sme mať väčšiu svadbu, no musíme sa uskromniť. Ale keďže myšlienku, že sa zoberieme práve 23. mája, máme už dlhé mesiace, beriem to ako niečo, na čo sme obaja pripravení,” potvrdila čerstvo vydatá pani, ktorej manželom sa stal vedec Jozef Kačmarčík.

Zábery priamo zo svadby Anikó Vargovej nájdete TU

aniko vargova markiza

Zdroj: Kosice.korzar.sme.sk | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial