Svadba Adely Banášovej a Viktora Vinczeho už klope na dvere a budúci mladomanželia sa rozhodujú o tom, ako budú spoločne fungovať po dlho očakávanom dni D. Jedným z „takmer-manželských“ rozhodnutí bolo, že budú spoločne zdielať svoje majetky, avšak do rodinnej kasičky bude štedro prispievať najmä obľúbená moderátorka Adela.

Viktorov plat, samozrejme, taktiež nie je malý, mladá tvár televíznych novín si mesačne prilepší približne o 3 000 eur. Navyše sa vyváža na luxusnom BMW X3 a momentálne spolu s Adelou bývajú v jej byte. Moderátorova rodina disponuje značným bohatstvom- vlastnia množstvo firiem a pozemkov.

Adela je však na tom o troška lepšie, jej mesačný plat sa niekedy vyšplhá až na 27 000 eur. Moderátorka sa kariérne posúva neuveriteľnou rýchlosťou a jej výplatná páska je na slovenské pomery priam neuveriteľná. Majetok jej rodiny je obrovský, Banášovci vlastnia obrovské množstvo pozemkov, byty a rodinnú vilu. Adela však nie je skúpa, pravidelne prispieva na charitu a na pomoc tým, ktorí to potrebujú.

Keďže sa budúci mladomanželia rozhodli spojiť svoje majetky, stane sa z nich najbohatší pár slovenského šoubiznisu. Vincze si teda poriadne prilepší, aj keď ako sme spomínali vyššie, kvôli svojim mesačným príjmom si ani on nemusí robiť ťažkú hlavu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.