Laura a Martin sa spoznali v pikantnej šou Love Island, kde si takmer od prvého momentu padli do oka a spolu preplávali celou reláciou. Diváci im lásku skutočne uverili a poslali páru najviac sms hlasov, vďaka čomu sa zamilovanej dvojici podarilo televízny program vyhrať. 

V luxusnej vile sa našlo niekoľko súťažiacich, ktorí vzťahu medzi pôvabnou blondínkou a sympatickým športovcom neverili — mysleli si, že hrdličky vzájomnú náklonnosť len predstierajú a po skončení projektu sa rozídu. Avšak opak sa stal pravdou.

Po opustení Kanárskych ostrovov sa Laura presťahovala za Martinom do Česka a doteraz si spolu užívajú svoje hniezdočko lásky. Na Instagrame celebritného páru nájdeme veľa zamilovaných fotografií, no v piatok obaja poriadne šokovali fanúšikov, keď uverejnili dva zábery v svadobnom oblečení.

Či sa usmievavá Slovenka a príťažlivý fešák naozaj zosobášili, je otázne, pretože ako si viacerí sledovatelia všimli, chýbajú im na rukách obrúčky. Víťazi Love Islandu snáď situáciu čoskoro vysvetlia a odhalia skutočnú pravdu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

laura a martin

laura a martin

Zdroj/Foto: Instagram/chrebetova, markiza.sk