Nela Pocisková a Filip Tůma patria k moderným párom, ktoré síce spoločne vychovávajú deti, no svadba nie a nie prísť. A hoci si už obľúbený herec pred svoju lásku pokľakol a o ruku ju požiadal, na veľkú udalosť akosi stále nebol čas. Ako sú na tom zaľúbenci teraz? 

Mladučká speváčka a známy herec svoj vzťah zobrali za opačný koniec a rodinku si založili aj bez svadby. Ich detičku sú ale aktuálne už trošku väčšie – Hektor má 4 a Lianka takmer 2 roky a to dáva páru viac priestoru na rozmýšľanie o ďalších krokoch do budúcna. Rozhodli sa aktéri seriálu Búrlivé víno postaviť pred oltár a povedať si áno?

29-ročná matka dvoch detí bola hosťom rannej šou Rádia Jemné s názvom Príjemné ráno, kde ju moderátori patrične vyspovedali aj na tému svadba. ,,Chcela by byť určite. Toto je naša celoživotná téma,“ Nelka začala vysvetľovanie svojho zamotaného romantického príbehu, v ktorom sa pred prípravy rozprávkovej svadby postavilo šťastie v podobe dvoch krásnych ratolestí.

,,Filip ma požiadal o ruku už strašne dávno. A teraz je to také zvláštne, pretože som si nebola úplne istá. Som do toho nešla úplne hŕŕ a hneď,“ uviedla kráska z Bratislavy.

,,Prišli deti skôr ako svadba, potom z toho úplne zišlo vlastne. Sme začali riešiť proste najprv jedno malé bábätko, potom som bola zase hneď tehotná. To som tiež nechcela hneď svadbu, potom druhé malé bábätko. A teraz si myslím, že sme v takom dobrom štádiu. Že teraz by sme mohli začať riešiť túto tému už viac,“ v rozhovore prezradila talentovaná speváčka, avšak priznávajúc, že od Filipa opäť čaká razantný krok, ktorý by jej dal jasne najavo, či sa spolu do chomúta istotne chystajú.

,,Prešli nejaké roky a teraz je to také zvláštne, lebo ja by som tak čakala, že znova taký nejaký poryv z jeho strany, že či teda ideme do toho, nejdeme do toho,“ vyzradila Nela, čím dala svojmu drahému jasne najavo, že on je ten, ktorý musí vo veci svadby spraviť ďalší krok.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Pociskova

Zdroj: jemne.sk | Foto: Instagram/radiojemne/tvmarkizaofficial/filiptumaa