Soboty už tradične patria zamilovaným párikom, túžiacim spečatiť hlbokú lásku pred oltárom. Životné ÁNO tento víkend vyslovila aj jedna z najslávnejších hollywoodskych hviezd, ktorej stačilo pár mesiacov na to, aby okamžite vedela, že jej partner je pre ňu ten pravý.

Pôvabná oscarová herečka Jennifer Lawrence si priazeň publika získala najmä ako bojovníčka Drozdajka v štvordielnej ságe Hry o život. Plavovláska má však na konte množstvo iných ocenení i famóznych úspechov, pričom sťažovať sa nemôže ani v súkromnom živote.

jennifer lawrence

Odvážna hrdinka pred pár hodinami v luxusnom sídle sľúbila celoživotnú vernosť americkému galeristovi menom Cooke Maroney. Jennifer tak krátko pred 30-tkou vstúpila do manželského zväzku, i keď dvojica spolu randí len od minulého roka. Vo februári prišli po pár mesiacoch vzťahu bleskové zásnuby, a do roka a do dňa sa konal honosný sobáš.

Napriek tomu, že mladomanželia si súkromie úzkostlivo strážia a fotografie z prominentnej udalosti na svetlo sveta zatiaľ neprenikli, podľa prestížneho magazínu People sa mali na sobáši nachádzať viaceré svetoznáme celebrity. Dobrú kamarátku poctili návštevou napríklad herečky Emma Stone, Amy Schumer, Ashley Olsen, Cameron Diaz, speváčka Adele či slávna Kardashianka Kris Jenner.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jennifer lawrence manžel

Zdroj: People.com | Foto: Twitter, Pixabay