Určite si všetci veľmi dobre pamätáte kontroverznú reality šou, ktorú vysielala televízia Markíza začiatkom tohto roka. Páry sa videli po prvýkrát až pred „oltárom“ a ich spolužitie v manželskom zväzku sledovali oči divákov na celom Slovensku. Pre prípad, že sa vám nápad nájsť si svojho potencionálneho partnera za pomoci vzťahových odborníkov zapáčil, aktuálne sa pripravuje druhé pokračovanie, ktorého súčasťou môže byť aj vy!

Gabika a Stano, Júlia a Ľubo a Lucia s Ivanom – tri manželské páriky, ktoré boli vybraté spomedzi uchádzačov, túžiacich sa bezhlavo pustiť do zväzku s niekým, koho nikdy predtým nevideli. Ak ste zúfalá z hľadania si svojej lásky na verejnosti či na internete, experti vo vzťahovej oblasti čakajú tento rok možno práve na vás.

Na začiatok budete potrebovať obrovskú guráž postaviť sa na oči nenásytným divákom. Zvyšok, by už mal ísť ľahšie. Do svojho profilu okrem základných osobných údajov budete potrebovať i portfólio fotiek – tvár, celú postavu a je možnosť ukázať i ľubovoľnú fotografiu.

Ak ste sa náhodou po fľaši vína rozhodli, že vám vaša polovička už lezie na nervy a chcete to skúsiť, televízia v dotazníku ponúka aj možnosti ako vo vzťahu, zosobášená či ovdovená. Tvorcovia, samozrejme, očakávajú, že sa priznáte k potomkom a k ukončenému vzdelaniu. Taktiež o sebe musíte nakrútiť video, v ktorom im môžete rozpovedať celý svoj príbeh, ukázať obľúbené hobby či len polemizovať o existencii pravej lásky. Tak a je hotovo! Stačí iba odoslať a čakať, či sa tím v Markíze rozhodne, že si pokus o nefalšovanú televíznu lásku zaslúžite i vy.

Foto/Zdroj: svadba.markiza.sk, YouTube, Instagram/tvmarkizaofficial