Pre fanúšikov populárnej šou Svadba na prvý pohľad prichádza dobrá správa! Už 1. marca TV Markíza odvysiela prvú časť tretej série. Na koho sa v nej diváci môžu tešiť?

Do tretieho pokračovania televízneho formátu, ktorý žne úspechy vo viac ako 30-tich krajinách sveta, sa doposiaľ prihlásilo najviac záujemcov. Pred televíznymi kamerami sa o lásku rozhodlo zabojovať 2 400 ľudí, avšak do najužšieho výberu sa dostalo iba desať z nich. Tentokrát sa totiž na obrazovkách budeme stretávať až s piatimi pármi, a to v desiatich premiérových epizódach.

Páry z druhej série
Páry z druhej série

Modrožltá televízia už na svojom webe naznačila, na koho sa môžu jej diváci tešiť. Šancu vyskúšať si manželstvo dostali mimoriadne atraktívna 23-ročná študentka venujúcu sa digitálnemu marketingu s o sedem rokov starším manažérom a modelom, úspešná marketérka s rozvedeným 34-ročným hokejistom, hanblivá účtovníčka s farmárom so zlou skúsenosťou, živelná pedagogička s dobrosrdečným záchranárom a fitness trénerka s učiteľom telesnej výchovy. Identity hrdinov si však Markíza zatiaľ necháva pre seba.

Okrem odvážlivcov prahnúcich po peknom vzťahu sa v šou Svadba na prvý pohľad objavia aj známe tváre. Genetička Jaroslava Babková, matchmakerka Diana Fabiánová a psychológ Aleš Bednařík, ktorí spomínané dvojice vytvoria na základe viacerých testov. V rámci testovania si prihlásení prešli nielen tradičným psychologickým pohovorom, testom DNA, čuchovým testom či testom atraktivity, ale aj zaujímavými novinkami. O nich sa dočítate — TU —

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zľava: Aleš Bednařík, Diana Fabiánová a Jaroslava Babková

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial