Prvá séria televíznej šou Svadba na prvý pohľad zožala obrovský úspech, na ktorý nadviazalo i druhé pokračovanie. TV Markíza v týchto dňoch finišuje s prípravou nových častí a tie prinesú hneď niekoľko noviniek.

Koncom minulého roka modrožltá televízia sľúbila návrat kontroverznej televíznej zoznamky, v ktorej sa budúci manželia poprvýkrát stretnú až pred oltárom. Veľký štart je naplánovaný už o pár dní, konkrétne 1. marca.

Páry z druhej série

Tentokrát budú diváci na rozdiel od predošlých ročníkov sledovať lovestory až piatich dvojíc, ktoré odborníci spojili na základe výsledkov testov. K overeným metódam, ako sú psychologické rozhovory, test DNA či ovoniavanie tričiek, pribudli i ďalšie praktiky.

Účastníci si prešli audio testami a svoju dôležitú úlohu zohrala aj portrétistka, ktorá „zhmotnila“ fyzickú predstavu o budúcom partnerovi. „Audio testy atraktivity sme do testov nezadaných účastníkov pridali z dôvodu, že hlas je tiež súčasťou štandardného ,testu príťažlivosti‘,“ prezradila pre Nový Čas PR manažérka Ľudmila Ráceková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

svadba na prvy pohlad

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial