Pri pohľade na určité aktivity účinkujúcich v markizáckej reality show Farma diváci len neveriacky krútia hlavami. Poniektorí súťažiaci asi naozaj nevedia čo od radosti – nekonečné chvíľky v sídle si totiž krátia zaujímavými spôsobmi. Málokto by ale možno čakal, že dvoch mladých farmárov môže nuda priviesť až pred “oltár”.

Od samého začiatku pobytu vo vidieckej usadlosti východniar Gabriel Sedláček netajil obrovské sympatie k odvážnej Romane Košťálovej. Obidvaja však pochádzajú z celkom odlišných názorových svetov – kým tmavovláska má bohaté skúsenosti nielen s opačným pohlavím, citlivý mladík sa ešte nikdy s nikým intímne nezblížil.

gabo sedláček Farma

Ako dni plynú, hanblivý chalan si na prostorekú brunetku dovoľuje čoraz viac. V uplynulom období ju stihol viackrát ohmatávať či vrhnúť sa na ňu, kým ležala uväznená v spacáku. Teraz ale došlo na statku k ďalšej kurióznej situácii, kedy si Romča na seba navliekla dlhánsku bielu záclonu, predstierajúc, že ide o pompézny svadobný závoj. Netradičný kostým zároveň doladila smútočným kvetinovým vencom, čo v jej ponímaní predstavovalo dokonalú róbu pre nevestu.

Keď mladý východniar uzrel svoju vyvolenú, kráčajúc chodbičkou k pomyselnému oltáru, ihneď vyskočil do nôh a zmocnil sa úlohy samozvaného ženícha. Dvojicu zosobášil Rasťo Mojsej a bolo priam do očí bijúce, že tento výnimočný okamih pre Gabriela znamenal  omnoho viac ako pre jeho novú “manželku”.

Gabo Romana Farma

Napriek tomu, že zaláskovaný pracant si vyslovenie dôležitých slov užil so všetkou vážnosťou, po udalosti zase raz prejavil svoju skutočnú stránku, keďže mu v hlave prúdila jediná myšlienka. Ak by ste si mysleli, že sa túžil na drahú polovičku okamžite vrhnúť, ste na omyle – Gabove záujmy smerovali úplne inam. ,,Mali sme celkom pekný obrad, akurát hostina mi nejako chýbala k tomu,” povestný milovník jedla to totálne zabil!

Zdroj|Foto: YouTube