Kde môže, tam Monika Bagárová berie so sebou aj dcéru Rumiu. Usmievavé slniečko tak nechýbalo ani na víkendovej svadbe, kde jej známa mamina prišla potešiť novomanželov a hostí svojimi piesňami.

Rozkošné dievčatko sprevádza svoju maminu takmer všade už od narodenia. Monika a Rumia sú veľké parťáčky, o čom vedia aj všetci speváčkini sledovatelia na Instagrame. Na tomto mieste ich totiž dva a polročná princeznička pravidelne zabáva jedinečnými hláškami.

monika bagarova

,,Častokrát sa moja práca, moje aktivity nezaobídu bez toho, aby som Ruminku nemala so sebou. Snažím sa jej vždy dopriať maximum všetkého, čo dieťa potrebuje, zároveň ju viesť tým správnym smerom. Viete, ako to myslím,“ zdôverila sa fanúškom porotkyňa šou SuperStar. Tiež uviedla, že sa teší, keď to bude môcť dcérke vynahradiť tým, že budú spolu robiť všetko, čo deti milujú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Díky, Rumi, díky, že si tak úžasná. Milujem ťa najviac na svete a sľubujem, že sa celý život budem snažiť, aby ti nechýbalo to, čo oči nevidia, ale srdce cíti,“ vyznala sa Monika pri zábere, na ktorom sú obe dievčatá oblečené do gala pri príležitosti vyššie spomínanej „pracovnej“ svadby.

Kým brunetka vyzerala v nádhernej trblietavej róbe s rozparkom ako hotová bohyňa, pohľad na Ruminku v chutných tylových šatočkách zase doslova navodzuje srdiečka v očiach. No povedzte, nie sú úžasné? :)

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika