Dara Rolins pred niekoľkým mesiacmi šokovala verejnosť, keď priznala, že tvorí pár s českým futbalistom Pavlom Nedvědom. Romantické zábery na Instagrame svedčia o tom, že medzi nimi funguje neskutočná chémia a vášeň. Rozhodla sa celebritná dvojica svoju lásku spečatiť pred oltárom? 

Už tento týždeň štartuje na Markíze piata séria obľúbenej šou 2na1, kde od Adely Vinczeovej a Daniela Dangla prijala pozvanie pôvabná speváčka Dara Rolins. Vtipní moderátori, samozrejme, známu blondínku vôbec nešetrili a pripravili si pre ňu zaujímavé úlohy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Predplatitelia služby Voyo si už mohli epizódu pozrieť v predstihu a zabaviť sa na skvelých disciplínach, ktoré musela 49-ročná kráska splniť. V jednej z brán s názvom Uško sa umelkyňa stretla so svadobnými agentkami, ktorým prezradila svoje predstavy o veľkom dni. Avšak intepretka musela hovoriť presne to, čo jej Adela a Dano povedali do slúchatka.

Samozrejme, z toho vzniklo veľa úsmevných momentov, na ktorých sa diváci určite výborne zasmejú. Na záver tak Dara trom dámam vysvetlila, že sa žiadna svadba konať nebude a všetko bolo zinscenované len v rámci skrytej kamery.

dara rolins

Foto/Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube, Voyo