Je pravdou, že väčšina známych osobností, najmä žien, donekonečna dodržiava nejaké “celebritné” diéty, ktoré ich udržiavajú vo forme. Buďme však úprimné-svadobný deň= deň, kedy je všetko dovolené, a teda aj vybočiť z bežného stravovacieho režimu. A ako teda vyzeralo svadobné menu slávnych hollywoodskych osobností? 

 

1. Jessica Biel a Justin Timberlake

Keďže sa tento skvelý herecko-spevácky pár zosobášil v Apúlii (juhovýchod Talianska), celá svadba bola poňatá veľmi tradične a rodinne. Na hostine kŕmil svojich hostí tradičným miestnym syrom, fazuľou, domácim chlebom a, samozrejme, nechýbalo ani talianske červené víno.

2. Margot Robbie a Tom Ackerley (režisér)

Účastníkmi veľkolepej svadby krásnej herečky Margot Robbie boli aj všetci hereckí kolegovia ,,manželky Leonarda DiCapria” z filmu ,,Vlk z Wall Street”. Okrem tradičných chodov ponúkali novomanželia svojim hosťom pizzu s barbecue stánkom a taktiež nechýbala veľká zaujímavosť – kompletný stánok Cocoa Puffs (čokoládové guličky) s mliekom a šľahačkou neďaleko tanečného parketu. Hostia si tak mohli kedykoľvek doplniť energiu.

3. Kim Kardashian a Kanye West

Svadba roku 2014, pri ktorej sa akosi očakávalo, že sa nebude servírovať menej ako štyri chody. Keďže boli snúbenci zosobášení vo Florencii, nechýbali ani tradičné domáce mňamky. Okrem toho, že svadobné menu mali napísané dvojjazyčne, v taliančine aj angličtine, svojich hostí rozmaznávali plnenými cestovinami s riccotou, rybou – morský čert, servírovanou so sladkou cibuľkou a zemiakmi, pokračovali hovädzou sviečkovou na vínnej omáčke s hľuzovkami a zelenými fazuľkami a, samozrejme, všetko zavŕšili svadobnou tortou a jahodovým sorbetom. Mňam!

4. Blake Lively a Ryan Reynolds

Keď sa zanietený pekár zákuskov ožení, znamená to iba jedno – stôl s dezertami bude vyzerať šialene! Filmovému páru pri organizácii pomáhala aj profesionálna plánovačka svadieb – Martha Stewart Weddings, ktorá sa postarala o tucty pochúťok. Na tejto udalosti bol teda pozoruhodný najmä kútik s maškrtami. Hostia si mohli pochutnať na rôznych krémových koláčikoch, cookies, cheesecakeoch, citrónových pusinkách, ovocnom želé, mini jahodových koláčikoch a vanilkovej svadobnej torte s broskyňami a marhuľami.

5. Mary Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Jedna zo slávnych dvojičiek Olsenových viac-menej pobúrila širokú verejnosť, keď na svojej svadbe hosťom okrem iného ponúkla aj veľkú misu s cigaretami. Pravdepodobne im chcela poskytnúť zdravé “uvoľnenie”.

6. George a Amal Clooney

Na svadbe tohto filmového velikána nesmeli chýbať kolegovia, ako Matt Damon či John Krasinski. A čo servírovali takýmto hriešnym osobám? Samozrejme, hriešne jedlá. :) Na svadobnom stole im nechýbali zemiaky so šampanským (áno, zvláštna kombinácia) a čiernymi hľuzovkami, citrónové rizoto s homárom, sviečková s hríbami, morský ostriež s ovocím a vegetariánsky biely chlieb. Rozlievala sa kvalitná Casamingos tequila.

7. Adam Levine a Behati Prinsloo

Jedna z krásnych modeliek Victoria’s Secret, Behati Prinsloo, povedala svoje ,,áno” spevákovi z pánskej kapely Maroon 5. Frontman celosvetovo uznávanej skupiny a dlhoročný porotca šou ,,Hlas Ameriky” sa nedal zahanbiť a na svadbe sa servírovalo veľké množstvo jedál. Okrem iného sa podávali aj špecialitky, ako šalát z červenej repy, čerstvé ryby či organické bravčové kotlety.

8. Ellen DeGeneres a Portia de Rossi

Najznámejší lesbický pár Hollywoodu, ktorý si svoje ,,áno” povedal v komornom domácom prostredí v Los Angeles. Obe ženy sú obrovskými aktivistkami za práva zvierat, čo sa odzrkadlilo aj na ich svadobnom stole. Všetko slávnostné jedlo tak bolo vegánske a nesmeli chýbať ani jarné zeleninové závitky.

9. Lauren Conrad a William Tell

Známa osobnosť americkej televízie Lauren Conrad sa ako väčšina celebrít taktiež vydávala vo veľkom štýle. Svadobný stôl novomanželov bol ozvláštnený mini grilovanými syrovými sendvičmi, kuracími kúskami a sladkými waflé. Počas dezertnej a koktailovej hodinky sa podával, a Lauren si naň špeciálne potrpela, jablčný brandy nápoj spolu s jablkovým koláčom, ktorý sama piekla.

Zdroj: Delish.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)