Hoci žila Silvia Šuvadová dlhé roky v Amerike, slovenskému národu sa dokonale pripomenula vďaka účasti v desiatej sérii reality show Farma. Drsné podmienky v rybárskej osade ale pre krehkú plavovlásku vôbec neboli jednoducho zvládnuteľné a kráska sa neraz pred svetom ukrývala v prírode. Najnovšie ale známa spiritualistka odhodila zábrany a predviedla to, čo nik nečakal!

Ezotericky naladená herečka sa netají tým, že útechu pred starosťami všedných dní zvykne vyhľadávať na osamotených miestach. Keďže sa Silvia pred verejnosťou prezentuje ako nežná kvetinka, málokto by zrejme tušil, že sa jej telo objaví v reklame na spodné prádlo.

Silvia Šuvadová

Blondínka sa nečakane stala tvárou módnej značky, čo si vyžadovalo odvážnejšie fotenie len v čiernej podprsenke. Známa umelkyňa ale všetkým vytrela zrak, keď vo svojich 46 rokoch predviedla dokonalú postavičku. Výrazne nalíčená Šuvadová sa neštítila ukázať obnažené štíhle krivky a perfektné proporcie, za aké by sa žiadna žena hanbiť nemusela.

Hoci tento výber modelky možno viacerých prekvapil, tvorcovia kampane rozhodne chybu neurobili – ex-farmárka odetá v priliehavom kostýme dokonca počas fotenia predviedla zvodné tančeky, na aké sme u nej veru vôbec zvyknutí neboli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Silviu Šuvadovú v podprsenke nájdete —TU—

Zdroj: Instagram/lombardifashionba | Foto: Instagram/lombardifashionba, silviasuvadova, streamable.com