Herečka Silvia Šuvadová sa minulý rok poriadne zviditeľnila účinkovaním v markizáckej reality show Farma, kde mnohí diváci z jej pravej tváre ostali ako obarení. Umelkyňa naplno prejavila silnú väzbu k veciam medzi nebom a zemou, a prekvapovať neprestáva ani počas bežného života.

Hoci je jasné, že zabehnutá realita a svet pred kamerami sú dve neporovnateľné veci, Silvia patrila medzi ľudí, ktorí sa ani počas pôsobenia v populárnej súťaži na nič nehrali. Útechu od starostí nachádzala v hlbokom lese či pri nevšedných rozhovoroch, kedy do detailov rozoberala duchovné a nadpozemské záležitosti.

silvia šuvadová v lese

Známa herečka k nezvyklým veciam inklinuje aj v súkromí a o čisté emócie sa neváha pravidelne deliť s fanúšikmi. Počas nedávneho stretnutia s predsedom slovenského parlamentu zažila také silné momenty, že cítila bezodkladnú potrebu vyjadriť to verejne.

,,Keď som včera stretla pána predsedu parlamentu Andreja Danka v RTVS, cítila som okolo nás silnú Božiu prítomnosť. Podal mi ruku a energie boli vysoké a na nič iné ako na úsmev, krátku, milú konverzáciu a fotku nebol priestor a čas,“ emocionálne založená plavovláska farbisto opísala výnimočné vibrácie počas krátkej schôdzky s popredným politikom.

,,A keby ste sa aj vy vyskytli v tej prítomnosti, v tom okamihu, nevedeli by ste súdiť, hnevať sa, lebo by ste videli pred sebou jedno z božích detí,” dodala, pričom zdôraznila, že sa snaží v každom človeku vidieť len to najlepšie. Zdá sa teda, že osobnosť Andreja Danka na Šuvadovú zapôsobila priam magickým dojmom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Facebook/Silvia Šuvadová