Komediálny seriál Susedia má na televíznych obrazovkách Markízy dlhoročnú tradíciu. Teraz sa po zimnej pauze fanúšikovia jedinečného humoru Andyho Krausa a Petra Marcina konečne dočkajú veľkolepého návratu. A tvorcovia programu už v predstihu divákom naznačujú, že sa majú skutočne na čo tešiť!

Sympatické postavy sa v obľúbenom rodinnom sitcome vždy tešili veľkej obľube. Dve susediace rodinky, ktoré stvárňujú veľmi dobre známe tváre slovenského šoubiznisu, sa však po kratšej odmlke znovu vracajú na obrazovky a to vo veľkom štýle!

susedia

Hneď v prvej epizóde na divákov Markízy čaká nielen parádna dávka originálneho humoru, ale i príchod novej postavy. Pestré scénky v seriáli Susedia totiž obohatí usmievavá herečka a speváčka s vietnamskými koreňmi Romanka Dang Van – jej tvár poznáme z viacerých markizáckych projektov, ako napríklad seriál Chlapi neplačú či tanečná šou Bailando, pričom aktuálne hviezdi najmä na divadelných doskách.

romana dang van

Talentovaná rodáčka z Krupiny sa tentokrát vžila do role thajskej masérky, ktorá sa má Františkovi a Lászlovi počas neprítomnosti ich manželiek postarať o príjemné spestrenie voľného času. Príchod exotickej krásky tak sľubuje nielen humorné scénky, ale i celkové ozvláštnenie tradičného seriálového deja.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

susedia

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Susedia.official, Romana.dang.van