Narodenie dieťatka by malo pre milujúci pár predstavovať ten najkrajší dar v živote, no nie všetci ľudia dokážu túto vzácnu možnosť oceniť. Otrasným prípadom sa aktuálne zaoberá ukrajinská polícia, ktorá rieši incident závažného zanedbania starostlivosti o maloletú osobu.

V ukrajinskom meste Lutsk boli muži zákona privolaní na pomoc k 18-mesačnému batoľaťu, ktoré bolo vlastnými rodičmi ponechané napospas osudu v mrazivom chlade. Šokovaní susedia dvoch mladých alkoholikov objavili dievčatko v kočíku samé na ulici, pričom denná teplota dosahovala len dva stupne celzia nad nulou.

Pri pohľade na plačúce bábo si okamžite všimli, že má bosé nožičky a v ruke drží zvláštne zapáchajúci nápoj. Obsahom detskej fľaštičky boli zaskočení aj policajti, keďže dievčatku bol podávaný čaj v kombinácii s vodkou, pravdepodobne s cieľom rýchlejšieho privedenia do spánku, za čo krkavčích poručníkov rozhodne trest neminie.

Po prvom prešetrení smutnej kauzy sa zistilo, že jeden a pol ročné dieťa kričalo v kočíku niekoľko hodín, kým si jeho rodičia užívali alkoholové opojenie v miestnom podniku. Bezbranná princezná skončila v nemocnici s ťažkými omrzlinami a zápalom pľúc, pričom nezodpovedným rodičom za prečin zanedbania starostlivosti v kombinácii s podávaním alkoholu maloletej osobe hrozí až päťročný pobyt za mrežami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Lutsk Police | Foto: Facebook/Lutsk Police, Pixabay.com