Čo si budeme nahovárať? Aktuálny ročník šou Česko Slovensko hľadá Superstar 2018 skončil iba pred pár dňami, no diváci sú stále nadšení z vynikajúcich výkonov finalistiek v superfinále. Tereza Anna Mašková, Eliška Rusková a Karmen Pál- Baláž, tri neohroziteľné mušketierky, valcovali konkurenciu od castingových kôl a právom sa dostali do TOP 3 aktuálneho ročníka.

Napriek tomu, že Tereza patrila k absolútnym favoritom súťaže odkedy vstúpila prvýkrát vstúpila pred porotu, fanúšikovia na to mali zrejme iný názor a hlasmi ju vo finále takmer prevalcovala 15-ročná Eliška Rusková. Na celú šou si tento rok vytvoril osobitý názor aj obávaný kat Paľo Habera, ktorý si absolútne nebral servítku pred ústa a tvorcom šou poriadne naložil za celkové smerovanie hudobnej relácie.

Či už to bolo tak alebo onak, do finále sa predsa len dostali len tí najlepší, čo dievčatá potvrdili aj svojimi výkonmi v markizáckom Teleráne. Práve v rannej relácii sa objavili uplynulý utorok, aby porozprávali o svojich dojmoch zo súťaže a zaspievali jednu zo skladieb. Kým Eliška a Karmen zvolili pomalé balady, aktuálna Superstar sa rozhodla prebudiť Slovákov a naložila im vypaľovačku od Bruna Marsa. Vážení, a že to babám ide výborne aj na trávniku, mimo akéhokoľvek pódia sa môžete presvedčiť aj vy!

Tereza Anna Mašková – Uptown Funk (Bruno Mars)

Eliška Rusková – Skyscaper (Demi Lovato)

Karmen Pál-Baláž – Wings (Birdy)

Zdroj: Markiza | Video: YouTube | Foto: Instagram