Všetci diváci SuperStar sa minulý týždeň tešili na nedeľné vystúpenie finalistov prvej verzie, v ktorej sa stretli mladé talenty z Česka a Slovenska. Žiaľ, viacerí ostali sklamaní, nakoľko speváci iba otvárali ústa do playbacku. Záznam živého prevedenia skladby Príbeh nekončí však predsa len existuje.

Vďaka tretiemu finálovému kolu speváckej šou sa po dlhých rokoch stretli na jednom pódiu známe tváre z prvej série Česko Slovenskej SuperStar, ktoré prijali pozvanie hudobnej legendy a porotcu Paľo Habera. Okrem tehotnej Dominiky Starej a dovolenkujúceho Bena Cristovaa vystúpili počas živého prenosu úplne všetci.

Ešte pred veľkým comebackom kolegovia navštívili jedného z finalistov, kde, samozrejme, nezabudli ani na emotívnu hymnu Príbeh nekončí. „Stále nechápem, že sa to naozaj stalo. Znovu sme sa stretli po 12 rokoch. Deň pred živým vysielaním sa takmer všetci z našej party zišli u mňa doma. Bolo to ako vidieť blízku rodinu po rokoch. Radosť, smiech a takmer slzy šťastia,“ napísal na Facebook rozcítený Jan Bendig.

Janko zverejnil aj video spievajúcej skupinky, ktorá spoločnú pieseň krásne odpálila za klavírneho doprovodu Mira Šmajdu. „A najviac ma teší, že naše city, ktoré sme k sebe mali, sa nezmenili a boli možno silnejšie ako predtým. Milujem vás, banda moja,“ vyznal sa rodák z mesta Hradec Králové.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Jan Bendig Official Site | Foto: Instagram/superstarcs, YuoTube/SuperStar