Je to tu! Po viac ako troch mesiacoch sa dnes večer konečne dočkáme prvého finálového kola SuperStar, v ktorom sa stretne najlepšia desiatka. A hoci kvôli pandémii prebehne inak, než sme boli po minulé roky zvyknutí, spoločnú hymnu tvorcovia vynechať nemohli. Vypočujte si krátku ukážku!

Všetci účastníci tohtoročnej SuperStar od kameramanov, technikov cez spevákov až po porotcov boli tento týždeň testovaní na koronavírus – Paľo Habera dokonca až v Miami, kde trávil svoju karanténu. Dnes večer nás totiž po prvýkrát od začatia obľúbenej šou čaká časť, ktorá nebola natočená ešte pred vypuknutím pandémie.

SuperStar koronavirus

Blížiace sa finále tentokrát prebehne iba v dvoch kolách, pričom dokonale nastajlovaní speváci budú musieť spievať pred prázdnym publikom. Okrem svojich skladieb, prostredníctvom ktorých budú bojovať o hlasy divákov, si zanôtia i spoločnú pieseň. Žiadny song z pera legendy Paľa Haberu, ako to bolo v prípade hýmn Kým vieš snívať či Príbeh nekončí, však nečakajte.

Lucie Bikárová, Diana Kovaľová, Júlia Kramárová, Dominika Lukešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Michal Šafrata, Martin Schreiner, Esther Lubadika a Barbora Piešová si zaspievajú legendárny hit od Michaela Jacksona s názvom Hold Me. Televízia Markíza už na svojom webe zverejnila aj malú ukážku toho, na čo sa môžeme tešiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Facebook/SuperStar